Uszczelnienie wewnętrzne połączeń okien z ościeżami

Przekrój konstrukcji prawidłowo wykonanego połączenia okna z ościeżem powinien być podobny do przekroju warstw pokrycia dachu. Nic w tym dziwnego i zaskakującego, bowiem na dach i okna oddziałują takie same czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Podczas budowy dachu nikt nie zapomni o zastosowaniu materiałów izolacji wewnętrznej.

Gdy nadchodzi czas wykonania robot instalacyjnych stolarki budowlanej nagle zmieniają się priorytety. To spory błąd, który w krótkim czasie przynosi złe skutki. Uszczelnienie wewnętrzne spełnia rolę rzeczywistej i ostatecznej bariery oddzielającej klimat pomieszczenia od klimatu zewnętrznego. To trzecia i ostatnia linia obrony wnętrza budynku przed negatywnymi skutkami oddziaływań warunków atmosferycznych.

Zapraszamy na film, w którym ekspert firmy KOMFORT mówi o tym czemu służy uszczelnienie wewnętrzne połączeń okien z ościeżami i dlaczego jest niezbędnym elementem prawidłowego montażu.

Kontakt do firmy KOMFORT - Radom
ul. Kielecka 159A
26-601 Radom

+48 535 335 635
+48 517 360 863
biuro@komfort-vetrex.pl
http://komfort-vetrex.pl

Kontakt do firmy KOMFORT - Puławy
ul. Kwiatowa 15
(Pasaż Lubelska)
24-100 Puławy

+48 607 613 919
pulawy@komfort-vetrex.pl
http://komfort-vetrex.pl

Montaż okien

Polecani wykonawcy
logo BEMARES woj. podkarpackie

BEMARES

Rzeszów, Stalowa Wola woj. podkarpackie
logo Ciechanowski łódzkie

Ciechanowski

Zgierz, Rzgów łódzkie
Więcej firm

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe