BEMARES

Rzeszów, Stalowa Wola

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

BEMARES to nowoczesna firma, której głównym celem jest kompleksowe dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług z zakresu budownictwa. Oferujemy specjalistyczną pomoc na każdym etapie współpracy - począwszy wyboru produktów i ich wyceny, poprzez poprzez terminową dostawę, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na oferowane produkty oraz usługi.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy fachową i rzetelną pomoc przy pomiarach i doradztwo podczas wyboru profili i całego wyposażenia okna i drzwi. Ponadto oferujemy montaż zgodnie z oczekiwaniami Klienta, wykonywany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo stolarkę okienną i drzwiową najwyższej jakości oraz bramy garażowe, automatykę, żaluzje fasadowe i rolety.

więcej informacji

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szerokie spektrum usług związanych ze stolarką drzwiową i okienną. Zajmujemy się wykonywaniem projektów, doborem i profesjonalnym montażem produktów, takich jak najwyższej jakości okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parapety a także akcesoria do drzwi i okien. Ponadto dystrybuujemy i instalujemy bramy garażowe i przemysłowe oraz elementy automatyki do drzwi, okien i bram. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, której powstanie oparte było na zrozumieniu potrzeb rynku oraz rosnących wymagań Klientów w zakresie jakości oraz użyteczności produktów z branży stolarki otworowej. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zamówienia, dbając przy tym, aby oferowane przez nas rozwiązania były funkcjonalne. Dysponujemy najwyższej jakości produktami, które spełniają oczekiwania naszych Klientów, jak również służymy specjalistyczną pomocą opartą na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na możliwość zaspokojenia wymagań i potrzeb naszych Klientów. W związku z tym, jednym z naszych celów jest ciągły rozwój i poszerzanie oferty o najlepsze produkty. Dystrybuowany przez nas asortyment posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przez polskie i europejskie prawo. Dlatego wybierając produkty z naszej ofery, Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują produkt charakteryzujący się najwyższą jakością i spełniący ich oczekiwania.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma BEMARES pozytywnie zaliczyła

2

badania szczelności montażu

Prawidłowy montaż okien w ścianie z pustaków Porotherm

Jak prawidłowo zamontować okna? Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U w licu muru konstrukcyjnego z pustaków ceramicznych Porotherm. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwaliny wykonanej z purenitu oraz kotew stalowych i łączników mechanicznych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem folii paroizolacyjnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, a także wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,16 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy montaż okien w ścianie z betonu komórkowego

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U w licu muru konstrukcyjnego z betonu komórkowego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu ciepłego parapetu oraz kotew stalowych i łączników mechanicznych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej i zewnętrznej oraz pianki poliuretanowej w strefie środkowej.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy BEMARES, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonów firmy BEMARES.

Salon sprzedaży - Rzeszów

ul. Krakowska 12a
35-111 Rzeszów
tel: 510 146 951
email: rzeszow@bemares.pl

Rzeszów - Internorm

ul. Krakowska 12b/1
35-111 Rzeszów
tel: 533 833 118
email: internorm@bemares.pl

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz BEMARES w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy BEMARES przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

BEMARES w Forum Branżowym

BEMARES w Forum Branżowym

Montaż wykonany przez: BEMARES

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne

Montaż wykonany przez: BEMARES

Kontaktrony w oknach i drzwiach

Kontaktrony w oknach i drzwiach

Montaż wykonany przez: BEMARES

Kiedy w oknach pojawiły się szyby?

Kiedy w oknach pojawiły się szyby?

Montaż wykonany przez: BEMARES

Roleta zewnętrzna z panelem fotowoltaicznym?

Roleta zewnętrzna z panelem fotowoltaicznym?

Montaż wykonany przez: BEMARES

Kiedy najlepiej montować drzwi wewnętrzne?

Kiedy najlepiej montować drzwi wewnętrzne?

Montaż wykonany przez: BEMARES

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe