Program Prawidłowy Montaż

Montaż okien, to nie zabawa! W czasie użytkowania domu lub mieszkania można na nim sporo zyskać lub stracić, a w grze są naprawdę poważne pieniądze. Spójrz na te liczby:

7.000.000
to przybliżona liczba okien sprzedawanych w Polsce każdego roku

50.000.000
to przybliżona liczba metrów bieżących obwodu okien wymagająca uszczelnienia

420.000.000 zł
to przybliżona, roczna wartość zysków bądź strat wynikająca z jakości montażu okien

Program „Prawidłowy montaż”, w którym uczestniczy grupa najlepszych firm handlowo-montażowych, to pierwsza w Polsce inicjatywa w dziedzinie techniki okiennej, w której w praktyce zastosowano koncepcję zarządzania jakością opracowaną przez W.E. Deminga. Montaż okien wykonywany jest zgodnie z zasadą czterech kroków jakości: Zaplanuj, Wykonaj, Sprawdź, Popraw. Wykonawca planuje i zgodnie z przyjętym planem wykonuje montaż. Laboratorium posiadające status jednostki notyfikowanej sprawdza osiągnięte rezultaty wykonując badania na placu budowy. Wszyscy uczestnicy programu analizują wyniki usuwając potencjalne przyczyny powstawania błędów i wad montażu. W ten sposób Program „Prawidłowy montaż” staje się drogą, środkiem i sposobem ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia jakości usług świadczonych przez jego uczestników.

Program „Prawidłowy montaż” zmierza w oparciu o profesjonalne badania wykonywane na placu budowy do ustalania standardów wykonania montażu okien i drzwi balkonowych. Poczynając od standardów przygotowania ościeży, poprzez standardy wykonania mocowań mechanicznych, standardy podparcia konstrukcji okiennych, na najważniejszych dla osiągania przyszłych zysków z montażu standardach wykonania uszczelnień wewnętrznych, termoizolacyjnych uszczelnień środkowych oraz wodoszczelnych uszczelnień zewnętrznych, skończywszy. 

Program „Prawidłowy montaż”, to wyjątkowa, unikalna wiedza oraz nowe umiejętności zdobywane przez ekipy monterów, to zmiana oraz wzrost świadomości technicznej, a także podnoszenie poziomu kompetencji montażowych, a przede wszystkim wspólna praca wszystkich uczestników nad wypracowaniem oryginalnych, powtarzalnych sposobów i technik montażu, które w każdym przypadku zagwarantują inwestorom osiągnięcie pożądanych rezultatów w zakresie szczelności połączeń na przenikanie powietrza, odporności połączeń na działanie wody opadowej oraz temperatur ograniczających zjawisko kondensacji pary wodnej na wewnętrznej powierzchni połączeń.

Program „Prawidłowy montaż”, to otwarty projekt edukacyjny, w którym uczestnicy Programu dzielą się zdobytą wiedzą oraz uczestniczą w przygotowaniu publikacji i materiałów promujących najlepsze i sprawdzone sposoby montażu. Wypracowujemy standardy i wzorce, z których skorzystać może każdy komu naprawdę zależy na tym, by zbudować dom nowoczesny, komfortowy, przyjazny dla domowników i otaczającego środowiska.

Program „Prawidłowy montaż”, to zmiana poziomu dojrzałości organizacji, firm. Polecany przez Program uczestnik, to firma kładąca nacisk na ciągłe doskonalenie, a często firma o już najwyższych osiągach w swojej klasie. To dwa najwyższe stopnie dojrzałości organizacji w dziedzinie montażu okien według normy PN-EN ISO 9004. Słuchamy inwestorów, szanujemy ich potrzeby, a spełniając oczekiwania, oferujemy poprawne technicznie, najnowocześniejsze rozwiązania problemów montażowych. Rzetelność, staranność, doskonalenie, to filary, dzięki którym każda z firm mogąca poszczycić się posiadaniem unikalnej rekomendacji Programu staje się pożądanym partnerem w procesie inwestycyjnym.

Program „Prawidłowy montaż”, to wyraźny głos ze strony grupy wykonawców, że montaż okien może być wykonany wyłącznie w sposób prawidłowy lub nieprawidłowy. „Montaż tradycyjny”, „montaż standardowy”, „montaż surowy”, „ montaż na piankę”, „ montaż szczelny”, „ciepły montaż”, a nawet „półmontaż” to tylko nic nieznaczące pojęcia, z którymi czas skończyć. Jeśli montaż w Twoim domu lub mieszkaniu ma być wykonany prawidłowo, trafiłeś we właściwe miejsce. Witamy w świecie prawidłowego montażu okien, montażu w którym liczą się fakty i rezultaty! 

Co sprawdzamy w badaniach?

Szczelność powietrzną

połączeń okien z ościeżami w warunkach odpowiadających ciśnieniu prędkości wiatru do 112 km/h = 600 Pa

Wodoszczelność

połączeń okien z ościeżami warunkach odpowiadających ciśnieniu prędkości wiatru 112 km/h = 600 Pa

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe