Kontakt

Program Prawidłowy Montaż powstał, by służyć inwestorom radą, przykładem lub pomocą w rozwiązywaniu problemów montażowych. Jeżeli potrzebujecie informacji dotyczących prawidłowego wykonania montażu okien i drzwi balkonowych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu! Za pośrednictwem formularza można przesłać pytania bezpośrednio do dowolnie wybranego uczestnika Programu. Zapewniamy, że żadna kwestia dotycząca zagadnień montażowych nie pozostanie bez odpowiedzi. Dołożymy wszelkich starań, by była szybka, jasna i wyczerpująca.

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz firmę wybraną z listy stanowiącej integralną część formularza, w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe