Ciechanowski

Zgierz, Rzgów

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Profesjonalne usługi montażowe stolarki otworowej

Efektywny montaż okien. Oferujemy kompleksowe usługi montażu stolarki okiennej. Specjalizujemy się w montażu okien i drzwi aluminiowych oraz okien przesuwnych typu HS. Nasz sprzęt pozwala na skrócenie czasu pracy i zwiększeniu jej bezpieczeństwa. Nasza doświadczona i wykwalifikowana ekipa realizuje wymagające projekty.

więcej informacji

Montaż szyb w trudnych warunkach

Oferujemy usługi montażowe pojedynczych okien oraz samych szyb w warunkach wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu. Dzięki temu inwestor minimalizuje ryzyko strat i przestojów podczas budowy.

Korzystamy z zawiesi wyposażonych w dwa niezależne obwody próżniowe z funkcją sygnalizacji alarmowej. Zawiesia, w które wyposażone są nasze manipulatory do szyb zapewniają udźwig powyżej 1000 kg.

Montaż fasad aluminiowych

Nasza firma oferuje usługi kompleksowego montażu fasad do pow. 1000 m2. Montujemy fasady aluminiowe na wszystkich systemach m.in. Aluprof, Yawal, Ponzio, Schueco.

Doświadczeni montażyści gwarantują precyzyjny i bezpieczny montaż fasad nawet w trudnych warunkach. Odpowiedni dobór sprzętu i wiedza techniczna mają kluczowe znaczenie.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma Ciechanowski pozytywnie zaliczyła

1

badania szczelności montażu

Szczelny, ciepły montaż okna aluminiowego potwierdzony badaniem!

Prawidłowy, szczelny montaż okna aluminiowego w licu muru z wykorzystaniem ciepłego parapetu oraz membran EPDM. Szczelność montażu została potwierdzona w badaniu poligonowym wykonanym przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Montaż został wykonany przez firmę CIECHANOWSKI z Zgierza k. Łodzi.

infiltracja powietrza
≤ 0,17 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy Ciechanowski, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonów firmy Ciechanowski.

Ciechanowski Zgierz

Długa 15
95-100 Zgierz
Polska łódzkie

+48 506 418 803
+48 574 226 899

info@ciechanowski.com.pl

Ciechanowski Rzgów

Baza sprzętowa:
Konstantyna 20a
95-030 Rzgów
Polska łódzkie

+48 506 418 803
+48 574 226 899

info@ciechanowski.com.pl

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz Ciechanowski w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe