Termoizolacja połączeń okien z ościeżami

Połączenie okna z ościeżem, to niewielki, ale ważny element każdego muru konstrukcyjnego. Gdy temperatury powietrza po obu stronach muru są różne przez połączenie zaczyna przepływać ciepło.

Przepływ ciepła odbywa się w kierunku od temperatury wyższej do temperatury niższej. Wielkość przepływu ciepła zależy od przewodności cieplnej materiałów, których użyto do termoizolacji połączenia.

Upraszczając można przyjąć, że wielkość strat ciepła, jak i temperatura na wewnętrznej powierzchni połączeń zależy przede wszystkim od wartości współczynnika przenikania ciepła, jaki uzyskamy w wyniku prawidłowego wykonania termoizolacji połączenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym eksperci firmy TERMOSYSTEM opowiadają o termoizolacji połączeń okien z ościeżami, jako elemencie prawidłowego montażu.

Kontakt do firmy TERMOSYSTEM - Rabka Zdrój
ul. Zakopiańska 10B
34-700 Rabka Zdrój

+48 795 563 106
+48 18 26 70 137
termosystem@tlen.pl
https://termo-system.eu

Kontakt do firmy TERMOSYSTEM - Nowy Targ
ul. Jana Pawła II 89
34-400 Nowy Targ

+48 721 404 404
termosystem.nt@tlen.pl
https://termo-system.eu

Montaż okien

Polecani wykonawcy
logo MAJ.R wielkopolskie

MAJ.R

Rawicz wielkopolskie
logo Szymko woj. podlaskie

Szymko

Białystok woj. podlaskie
Więcej firm

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe