Studio Okien Dardziński

Giżycko

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą z ogromnym doświadczeniem. Lata praktyki naszych pracowników w obsłudze klienta, montażu i produkcji stolarki okiennej sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy!

więcej informacji

Okna znamy zarówno od strony procesu produkcyjnego jak i od strony działań marketingowych. Daje nam to wiedzę jak spośród niezliczonej ilości towarów obecnych na rynku wyselekcjonować produkty najwyższej jakości. Dziś tą wiedzą chcemy podzielić się właśnie z Tobą!

Nie chcemy żeby ktoś ufał nam „na słowo”, przyjdź i sprawdź nasze kompetencje!

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma Studio Okien Dardziński pozytywnie zaliczyła

2

badania szczelności montażu

Prawidłowy montaż okien w wykonaniu Studio Okien Dardziński z Giżycka

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien PVC w licu muru konstrukcyjnego z silikatu. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin Purotherm Sill w przypadku okien i drzwi balkonowych. Połączenie mechaniczne okien i drzwi balkonowych z ościeżami wykonano przy użyciu śrub ramowych oraz kotew stalowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, folii paroprzepuszczalnej, primera oraz kleju hybrydowego w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy montaż okien w wykonaniu Studio Okien Dardziński

Prawidłowy, szczelny montaż okna PVC w licu muru z wykorzystaniem folii okiennej oraz powłok uszczelniających. Szczelność montażu została potwierdzona w badaniu poligonowym wykonanym przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Montaż został wykonany przez firmę STUDIO OKIEN DARDZIŃSKI z Giżycka.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy Studio Okien Dardziński, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy Studio Okien Dardziński.

Giżycko

ul. Trocka 4
11-500 Giżycko

+48 884 958 328
dardzinski@studio-okien.com.pl

Poniedziałek – Piątek 8:00-16:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.
Niedziela: nieczynne

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz Studio Okien Dardziński w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy Studio Okien Dardziński przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe