Gwarancja i rękojmia za wady wykonania robót instalacyjnych stolarki budowlanej

Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Nawet przy zachowaniu należytej, profesjonalnej staranności w wykonaniu robót instalacyjnych stolarki budowlanej mogą ujawnić się błędy i wady montażu.

Gdy tak się stanie, nabywca usługi może skorzystać z uprawnień, jakie przysługują mu na podstawie przepisów o rękojmi za wady albo uprawnień z tytułu gwarancji jakości, gdy taka gwarancja została udzielona.

W przypadku, gdy montaż okien objęty jest jednocześnie rękojmią za wady i gwarancją, kupujący może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. W sprzedaży konsumenckiej, wybór sposobu działania leży po stronie nabywcy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym ekspert firmy NOVOBUDOWA mówi o prawnej ochronie nabywców usług montażowych oraz roli gwarancji jakości i rękojmi za wady, jako elementu prawidłowego montażu.

Kontakt do firmy NOVOBUDOWA
ul. Zaborska 1
31-354 Kraków

+48 12 307 65 62
+48 731 38 65 62
kontakt@novobudowa.pl
https://novobudowa.pl

Montaż okien

Polecani wykonawcy
logo Studio Okien Dardziński warmińsko-mazurskie

Studio Okien Dardziński

Giżycko warmińsko-mazurskie
logo Komfort woj. mazowieckie, lubelskie

Komfort

Radom, Puławy woj. mazowieckie, lubelskie
Więcej firm

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe