MAJ.R

Rawicz

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Badania szczelności montażu

Firma MAJ.R pozytywnie zaliczyła

2

badania szczelności montażu

Prawidłowy, szczelny montaż okien w Porothermie – MAJ.R Rawicz

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien PVC i aluminiowych w licu muru konstrukcyjnego z porothermu. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu ciepłych parapetów w przypadku okien i poszerzeń systemowych w przypadku drzwi balkonowych. Połączenie mechaniczne okien i drzwi balkonowych z ościeżami wykonano przy użyciu kotew stalowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, folii paroprzepuszczalnej z liniowym wykorzystaniem kleju hybrydowego w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,09 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy, szczelny montaż drzwi balkonowych potwierdzony w badaniach - MAJ.R Rawicz

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu drzwi balkonowych PVC w licu muru konstrukcyjnego z gazobetonu. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano poprzez zastosowanie podwalin wykonanych z purenitu oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej i powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy MAJ.R, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy MAJ.R.

MAJ.R Rawicz

Maj.R
ul. Mikołaja Kopernika 12
63-900 Rawicz
tel.: 603 691 870
mail: biuro@oknazrawicza.pl

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz MAJ.R w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy MAJ.R przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

Prawidłowy montaż okien w Porothermie

Prawidłowy montaż okien w Porothermie

Montaż wykonany przez: MAJ.R

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe