FIXOKNA

Wrocław

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu produktów otworowej stolarki budowlanej kilku wiodących na polskim rynku firm.

Dzisiaj jesteśmy renomowanym, autoryzowanym partnerem firmy Vetrex. Posiadamy dwa salony sprzedaży we Wrocławiu. Oferujemy najwyższej klasy okna energooszczędne z PCV wraz z montażem. W naszej ofercie znajdują się także rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, drzwi, bramy, garażowe, konstrukcje aluminiowe, markizy, parapety. Wychodząc naprzeciw, ciągle zmieniającym się oczekiwaniom rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty refleksole, żaluzje fasadowe, markizy do okien pionowych, markizolety.

więcej informacji

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się także okna połaciowe i wszystkie dostępne na rynku dodatki do nich: markizy, rolety sterowane ręcznie, elektrycznie lub solarnie. Oprócz okien PCV mamy w swojej ofercie najlepsze okna drewniane oraz okna drewniano aluminiowe firmy Pozbud. Aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni oferujemy fachową i rzetelną pomoc przy pomiarze, wyborze produktu oraz prowadzimy własny montaż wykonywany przez naszych doświadczonych wieloletnim stażem pracowników.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma FIXOKNA pozytywnie zaliczyła

3

badania szczelności montażu

Prawidłowy montaż okien w ścianie z gazobetonu

Jak prawidłowo zamontować okna? Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U w licu muru konstrukcyjnego z betonu komórkowego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu ciepłych parapetów oraz kotew stalowych i łączników mechanicznych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających z punktowym zastosowaniem folii paroizolacyjnej w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, a także wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy montaż okien w Porothermie

Jak prawidłowo zamontować okna? Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U w licu muru konstrukcyjnego z pustaków ceramicznych Porotherm. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu ciepłych parapetów oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem folii paroizolacyjnej w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, a także wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,05 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy montaż okien w ścianie z prefabrykowanych elementów z betonu

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U w licu muru konstrukcyjnego ściany wykonanej z prefabrykowanych elementów z betonu. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu frezowanych listew podparapetowych z Purenitu oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem płynnej folii paroizolacyjnej w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej oraz płynnej, wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy FIXOKNA, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy FIXOKNA.

Fix - Wrocław, ul. Przejazdowa

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
tel.: +48 725 625 521
e-mail: biuro@fixokna.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 19:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek 8:00 – 19:00
Piątek 8:00 – 14:00
Sobota: Spotkania indywidualne po uzgodnieniu

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz FIXOKNA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy FIXOKNA przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

OKNA VETREX I AL-TECH

OKNA VETREX I AL-TECH

Montaż wykonany przez: FIXOKNA

Gaz w pakietach szybowych

Gaz w pakietach szybowych

Montaż wykonany przez: FIXOKNA

Jak często serwisować okna?

Jak często serwisować okna?

Montaż wykonany przez: FIXOKNA

Dofinansowanie do wymiany okien i drzwi

Dofinansowanie do wymiany okien i drzwi

Montaż wykonany przez: FIXOKNA

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Montaż wykonany przez: FIXOKNA

Szczelny montaż okien i drzwi

Szczelny montaż okien i drzwi

Montaż wykonany przez: FIXOKNA

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe