Uszczelnienie zewnętrze połączeń okien z ościeżami

Ubranie „na cebulkę”, to znakomity sposób na zachowanie komfortu termicznego w okresie jesienno-zimowych chłodów. To co dobre dla nas samych, doskonale sprawdza się również w montażu okien.

Dobrze wykonane połączenie okna z ościeżem, to nic innego, jak budowlany odpowiednik odzieżowej cebulki. Trzy strefy montażu i trzy warstwy izolacji. Podstawowym zadaniem zewnętrznej warstwy uszczelniającej jest ochrona budynku przed przedostawaniem się wody opadowej do wnętrza pomieszczeń oraz ochrona warstwy termoizolacji przed zamakaniem w wyniku penetracji wody w głąb połączenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym ekspert firmy AMAR wyjaśnia dlaczego uszczelnienie zewnętrzne połączeń okien z ościeżami jest niezbędnym elementem prawidłowego montażu.

Kontakt do firmy AMAR
ul. Spacerowa 6A
Widlino

+48 514 472 037
biuro@amar-okna.pl
https://amar-okna.pl

Montaż okien

Polecani wykonawcy
logo Windmar woj. pomorskie

Windmar

Tczew, Gdynia woj. pomorskie
logo Ciechanowski łódzkie

Ciechanowski

Zgierz, Rzgów łódzkie
Więcej firm

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe