Odbiór robót instalacyjnych stolarki budowlanej

Odbiór robót instalacyjnych stolarki budowlanej, to czas na sprawdzenie jakości wykonania prac montażowych. W zależności od potrzeb i ustaleń umownych czynności odbioru mogą obejmować wyłącznie wizualny odbiór robót, jak i badania poziomu osiągniętych rezultatów.

Pozytywny wynik odbioru to pokwitowanie, że wykonawca wydał dzieło zgodnie ze swym zobowiązaniem, co oznacza, że montaż jest zgodny z treścią umowy pod względem jakościowym, posiada cechy i właściwości funkcjonalne określone przez zamawiającego oraz został zaofiarowany zamawiającemu we właściwym miejscu i czasie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym eksperci firmy SZYMKO przedstawiają znaczenie właściwe przeprowadzonego odbioru robót, jako elementu prawidłowego montażu.

Kontakt do firmy SZYMKO
ul. Antoniukowska 54a lok. 6
15-845 Białystok

+48 572 140 020
biuro@szymko.com.pl
https://szymko.com.pl

Montaż okien

Polecani wykonawcy
logo Komfort woj. mazowieckie, lubelskie

Komfort

Radom, Puławy woj. mazowieckie, lubelskie
logo Studio Okien Dardziński warmińsko-mazurskie

Studio Okien Dardziński

Giżycko warmińsko-mazurskie
Więcej firm

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe