Szymko

Białystok

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Firma SZYMKO powstała z wieloletniego doświadczenia oraz pasji do stolarki otworowej. Główną ideą Naszej działalności jest zapewnienie profesjonalizmu oraz kompetencji na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia.

Zapewniamy fachowe doradztwo, właściwy pomiar oraz zgodną z normami usługę montażu. Wszystko to, w połączeniu z produktami od sprawdzonych dostawców gwarantuje Państwa zadowolenie.

więcej informacji

Jak działamy?

Pierwsze spotkanie

Każda budowa jest inna, w związku z czym zawsze wymagana jest analiza założeń z projketu w stosunku do rzeczywistych możliwości. Na tym etapie staramy się zaproponować kilka wariantów produktowych, mając na uwadze wszelke aspekty danej realizacji. Co ważne, mowa tutaj nie tylko o wariantach produktowych (tj. stolarka), równie ważne jest przedstawienie różnych rozwiązań jeśli chodzi o montaż stolarki do Państwa domu.

Pomiar na budowie

Jest to niezbędny etap, bez którego nie jest możliwe żadne zamówienie. Podczas pomiarów stolarki do Państwa domu używamy profesjonalnych narzędzi min. Niwelatora, dzięki któremu idealnie dopasujemy wysokość balkonów i okien. W każdej umowie podpisanej z SZYMKO s.c. mają Państwo zapewnione bezpiecześńtwo, bowiem My ponosimy odpowiedzialność za pomiar i dopasowanie stolarki do istniejących otworów.

Finalne ustalenia do zamówienia

Na tym etapie, mamy już wszelkie niezbędne informacje nt. danej realizacji i dokładnie możemy określić koszt poszczególnych elementów stolarki do Państwa domu. Jest to również ten moment, w których ustalamy finalną wartość zamówienia, tak zgadza się, to jest właśnie czas na końcowe negocjacje:-)

Umowa wraz z załącznikami

Nieodłączny element każdego zamówienia, Umowa jasno określa zasady na jakich podejmujemy wspólpracę. Dodatkiem do każdej umowy są załączniki, szczegółowo opisujące zakupiony towar oraz dokładnie wyjaśniający rodzaj planowanego montażu.

Dzień wykonania. Jest to moment,w którym wykonujemy przedmiot umowy. Termin rozpoczęcia prac jest zawsze ustalony przez obie strony. Podczas montażu, za każdym razem starannie, pilnujemy aby dokładnie wywiązać się ze wszelkich postanowionych ustaleń. Po zakończeniu montażu zawsze zostawiamy po sobie porządek.

Odbiór

Po zakończeniu prac spisywany jest protokół odbioru montażu. Szczegółowo sprawdzany jest towar oraz montaż pod kątem zgodności z zamówieniem. Odbiór montażu, jest równocześnie momentem w którym zaczyna obowiązywać gwarancja udzielana przez producenta za zakupione produkty.

Użytkowanie

Każdy z zamontowanych przez firmę SZYMKO produktów, jest najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskują Państwo produkt objęty gwarancją producenta, oraz gwarancją Naszej firmy na wykonaną usługę. Każdorazowo przekazujemy karty gwarancyjne oraz zalecenia jeśli chodzi o eksploatację i okresowe przeglądy.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma Szymko pozytywnie zaliczyła

3

badania szczelności montażu

Prawidłowy montaż okien w ociepleniu ściany z betonu komórkowego

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U AdamS Passiv-line PLUS w warstwie ocieplenia ściany konstrukcyjnej z betonu komórkowego z wykorzystaniem elementów nośnych CBM. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin z purenitu oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, a także wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,01 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Szymko Białystok - prawidłowy montaż okna potwierdzony badaniem szczelności!

Jak prawidłowo zamontować okna? Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC w licu muru konstrukcyjnego z betonu komórkowego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwaliny z purenitu oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, folii paroprzepuszczalnej w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy montaż okien + badanie szczelności - Szymko Białystok

Jak prawidłowo zamontować okna? Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC w licu muru konstrukcyjnego z betonu komórkowego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwaliny z purenitu, śrub ramowych i kotew stalowych.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy Szymko, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy Szymko.

Białystok

ul. Antoniukowska 54a lok. 6
15-845 Białystok
+48 502 323 478
+48 503 565 765
kamil@szymko.com.pl
marcin@szymko.com.pl

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz Szymko w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy Szymko przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe