NOVOBUDOWA

Kraków

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Naszą przygodę z branżą stolarki budowlanej rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu. Jesteśmy firmą, która bezkompromisowo stawia na jakość. Począwszy od selekcji dostawców, z którymi współpracujemy, a kończąc na prawidłowym montażu i obsłudze posprzedażowej – przy każdym zleceniu staramy się dawać od siebie więcej niż robią to inne firmy.

więcej informacji

Znajdziesz u nas okna, bramy, drzwi oraz rolety wyłącznie od sprawdzonych producentów. Naszymi głównymi partnerami są firmy:

TEAM-PLAST – producent okien PVC w systemach VEKA oraz Gealan, którego wyroby klasyfikowane są na podium prestiżowego rankingu jakości okien ProQuality. Firma TEAM-PLAST jako pierwszy producent w Polsce uzyskała aprobatę na okno PVC w klasie antywłamaniowej RC3.

MIROLA – śląski producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram segmentowych – garażowych i przemysłowych. Firma MIROLA zaopatruje naszych klientów przede wszystkim w zewnętrzne osłony okienne wraz z automatyką MOBILUS i Somfy.

WIKĘD – jeden z najpopularniejszych producentów wysokiej jakości drzwi stalowych. Drzwi zewnetrzne WIKĘD TERMO PRESTIGE LUX oferowane przez nas w pakiecie z prawidłowym montażem warstwowym to najczęściej wybierane drzwi przez inwestorów, którzy budują nowe domy. Drzwi firmy WIKĘD posiadają absolutnie genialny stosunek ceny do jakości.

INTENSO – wadowicka fabryka wewnętrznych drzwi ramowych wykonanych na bazie ramiaka z drewna klejonego to nasz kolejny kluczowy dostawca. Nowoczesne drzwi wewnętrzne firmy Intenso Doors z okleinami polipropylenowymi można zobaczyć i dotknąć na naszej ekspozycji „na żywo”.

Okna, drzwi, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe możesz zobaczyć na w pełni działającej ekspozycji w naszym krakowskim salonie. Zapraszamy Cię do naszego biura, w którym na ponad 100m2 będziesz mógł obejrzeć, dotknąć oraz wypróbować działanie okien, drzwi oraz osłon okiennych, których szukasz. Zapraszamy do Krakowa na ul. Skotnicką 254!

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma NOVOBUDOWA pozytywnie zaliczyła

2

badania szczelności montażu

Novobudowa Kraków - prawidłowy montaż okien z wykorzystaniem powłok uszczelniających

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien PVC w licu muru konstrukcyjnego z pustaka ceramicznego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin Purotherm w przypadku okien i drzwi balkonowych. Połączenie mechaniczne okien i drzwi balkonowych z ościeżami wykonano przy użyciu śrub ramowych oraz kotew stalowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej oraz powłok uszczelniających i fartuchów EPDM w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,12 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Szczelny montaż okna PCV w warstwie ocieplenia - NOVOBUDOWA

Prawidłowy, szczelny montaż okna PVC poza licem muru, w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM oraz płynnych powłok uszczelniających. Szczelność montażu została potwierdzona w badaniu poligonowym wykonanym przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Montaż został wykonany przez firmę NOVOBUDOWA z Krakowa.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy NOVOBUDOWA, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy NOVOBUDOWA.

Kraków

ul. Zaborska 1
31-354 Kraków

tel: +48 12 307 65 62
kom. +48 731 38 65 62
kom. +48 730 12 65 62
kontakt@novobudowa.pl

Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz NOVOBUDOWA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy NOVOBUDOWA przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe