NOVOBUDOWA

Kraków

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

NOVOBUDOWA to firma specjalizująca się w projektowaniu oraz montażu niesztampowej, customowej stolarki aluminiowej dopasowanej do oczekiwań najbardziej wymagających inwestorów. Ze względu na solidne zaplecze techniczne oparte o własny dział projektowo-konstrukcyjny jesteśmy w stanie realizować nawet najśmielsze wizje architektoniczne gwarantując jednocześnie trwałość i bezawaryjność naszych rozwiązań.

więcej informacji

Współpracujemy wyłącznie z inwestorami prywatnymi planującymi budowę nowego domu / rezydencji oraz biurami architektonicznymi kładąc we współpracy nacisk na partnerką i profesjonalną relację, dzięki której mamy okazję współuczestniczyć w powstawaniu wyjątkowych realizacji, usytuowanych głównie na terenie południowej i centralnej Polski. Przekonaj się, że w naszym przypadku "wysoka jakość" nie jest  pustym, nic nieznaczącym sloganem - odwiedź naszą stronę internetową lub media społecznościowe i poznaj nas bliżej.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma NOVOBUDOWA pozytywnie zaliczyła

2

badania szczelności montażu

Novobudowa Kraków - prawidłowy montaż okien z wykorzystaniem powłok uszczelniających

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien PVC w licu muru konstrukcyjnego z pustaka ceramicznego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin Purotherm w przypadku okien i drzwi balkonowych. Połączenie mechaniczne okien i drzwi balkonowych z ościeżami wykonano przy użyciu śrub ramowych oraz kotew stalowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej oraz powłok uszczelniających i fartuchów EPDM w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,12 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Szczelny montaż okna PCV w warstwie ocieplenia - NOVOBUDOWA

Prawidłowy, szczelny montaż okna PVC poza licem muru, w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM oraz płynnych powłok uszczelniających. Szczelność montażu została potwierdzona w badaniu poligonowym wykonanym przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Montaż został wykonany przez firmę NOVOBUDOWA z Krakowa.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy NOVOBUDOWA, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy NOVOBUDOWA.

Kraków

ul. Zaborska 1
31-354 Kraków

tel: +48 12 307 65 62
kontakt@novobudowa.pl
https://novobudowa.pl

Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz NOVOBUDOWA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe