MS Masterstick

Poznań

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Od ponad dwóch dekad MS Masterstick spełnia Państwa marzenia oraz realizuje różnorodne pomysły swoich Klientów, dbając przy tym o najwyższy poziom wykonywanych usług.

Zajmujemy się profesjonalnie stolarką okienną i drzwiową. W naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi z PCV, aluminium oraz drewna, rolety zewnętrzne, parapety i bramy garażowe.

więcej informacji

Proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie zakupu. Począwszy od wyboru produktu, przez pomiary, aż po ich montaż. Współpracujemy z wiodącymi producentami w kraju i w Europie. Otrzymane przez naszych Partnerów certyfikaty technologiczne gwarantują najwyższą jakość produktów.

Nie ważne czy pracujemy dla dużej firmy czy dla osoby prywatnej, we wszystko co robimy, wkładamy serce i ciężką pracę.

MS Masterstick – z nami zbudujesz swój DOM.

zwiń

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy MS Masterstick, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy MS Masterstick.

Poznań

ul. Rolna 17
61-491 Poznań

61 830 22 11
biuro@masterstick.pl

Jacek Kamiński
+48 503 066 196
jacek.kaminski@masterstick.pl

Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz MS Masterstick w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe