Majsterek

Żywiec

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Firma „Majsterek”, to wyspecjalizowana firma handlowo-montażowa z siedzibą w Żywcu, zajmująca się dostawami okien i drzwi z wysokoudarowego PVC-U oraz aluminium, a także projektowaniem i wykonawstwem robót instalacyjnych stolarki budowlanej. W zakresie podstawowej działalności jesteśmy partnerem handlowym marek: TEAMPLAST, ILLBRUCK i SOUDAL. Działamy na terenie południowej Polski, koncentrując uwagę na nabywcach z województwa Śląskiego.

więcej informacji

Ofertę handlową firmy „Majsterek” uzupełnia szeroka gama urządzeń przeciwsłonecznych, roletek, żaluzji, rolet aluminiowych, żaluzji fasadowych, oraz refleksoli. Naszym klientom możemy również zaproponować zakup najwyższej klasy drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych i bram garażowych.

Jakość i prawidłowość świadczonych usług montażowych została potwierdzona w specjalistycznych badaniach szczelności przeprowadzonych bezpośrednio na placach budowy przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej – jednostkę notyfikowaną z Wałbrzycha.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma Majsterek pozytywnie zaliczyła

3

badania szczelności montażu

Majsterek Żywiec - montaż szczelny na 100%!

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien TeamPlast w licu muru konstrukcyjnego z gazobetonu. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin NyxoN Green w przypadku okien i drzwi balkonowych.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Prawidłowy montaż okien w warstwie ocieplenia potwierdzony badaniem szczelności!

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien TeamPlast w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem belek kątowych NyxoN Green. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin NyxoN Green w przypadku okien i drzwi balkonowych.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Montaż okien w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu SoudaFrame

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien PVC TeamPlast w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu montażowego Soudal SoudaFrame. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin NyxoN Green w przypadku okien i drzwi balkonowych.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy Majsterek, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy Majsterek.

Majsterek Żywiec

ul. Wesoła 64
34-300 Żywiec

tel: +48 666 292 997
bok@oknamajsterek.pl

Poniedziałek – Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz Majsterek w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe