Aprel

Warszawa

Firma / Oferta
Badania szczelności
Wykonane montaże
Kontakt

Firmę APREL tworzy personel, którego doświadczenia ze stolarką otworową zaczęły się w 1995 roku i od tej chwili nieustannie staramy się podnosić swoje kwalifikacje, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Potwierdzeniem tego są rekomendacje elitarnych stowarzyszeń, potwierdzone udziały w licznych szkoleniach zakończone otrzymaniem stosownego certyfikatu czy przede wszystkim liczne grono zadowolonych klientów.

Główną specjalnością firmy jest sprzedaż i montaż szeroko pojętej stolarki otworowej, czyli różnego rodzaju okien, drzwi oraz konstrukcji aluminiowych. Posiadamy także bramy garażowe wraz z automatyką, rolety zewnętrzne oraz szeroki wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Uzupełnieniem oferty jest serwis i regulacja mechanizmów okien.

więcej informacji

Wszyscy współpracujący z nami dostawcy zaliczają się do górnej półki niezawodnych producentów w Polsce a także w Europie . Jako jedna z czterech firm w Polsce otrzymaliśmy prestiżową rekomendację vortalu Oknotest.pl, potwierdzającą poziom usług świadczonych przez naszą firmę. Jesteśmy wśród firm polecanych przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Dystrybutorów i Montażystów Stolarki oraz program Dom Bezpieczny.

Zapewniamy miłą i kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo.

zwiń

Badania szczelności montażu

Firma Aprel pozytywnie zaliczyła

1

badania szczelności montażu

Prawidłowy montaż okien w ociepleniu ściany z betonu komórkowego

Jak prawidłowo zamontować okna? Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien z PVC-U AdamS Passiv-line PLUS w warstwie ocieplenia ściany konstrukcyjnej z betonu komórkowego z wykorzystaniem elementów nośnych CBM. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu belek podprogowych BP Hard oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem folii paroizolacyjnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, a także wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,07 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Kontakt

W celu poznania szczegółowej oferty firmy Aprel, zachęcamy do skontaktowania się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przesłanie formularza kontaktowego. Zapraszamy także do odwiedzenia salonu firmy Aprel.

Warszawa

ul. Sokratesa 13D lok.U18
01-909 Warszawa
tel:
22 435 71 60
604 170 274
602 596 196
aprel@aprel.pl

Napisz wiadomość

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza lub wiadomości e-mail na podane powyżej adresy e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL oraz Aprel w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonane montaże

Wybrane realizacje firmy Aprel przedstawiające wykonane montaże okien i drzwi balkonowych.

Klasyczna biel w oknach i drzwiach.

Klasyczna biel w oknach i drzwiach.

Montaż wykonany przez: Aprel

Glass Corners, czyli szklane narożniki.

Glass Corners, czyli szklane narożniki.

Montaż wykonany przez: Aprel

Okna PCV Passiv-line Ultra.

Okna PCV Passiv-line Ultra.

Montaż wykonany przez: Aprel

Co to jest punkt rosy?

Co to jest punkt rosy?

Montaż wykonany przez: Aprel

Profile aluminiowe

Profile aluminiowe

Montaż wykonany przez: Aprel

Inwestycja w Grójcu.

Inwestycja w Grójcu.

Montaż wykonany przez: Aprel

Zobacz więcej montaży tej firmy

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe