Novobudowa Kraków - prawidłowy montaż okien z wykorzystaniem powłok uszczelniających

Prezentujemy przykład prawidłowego montażu okien PVC w licu muru konstrukcyjnego z pustaka ceramicznego. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru uzyskano przy użyciu podwalin Purotherm w przypadku okien i drzwi balkonowych. Połączenie mechaniczne okien i drzwi balkonowych z ościeżami wykonano przy użyciu śrub ramowych oraz kotew stalowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej oraz powłok uszczelniających i fartuchów EPDM w strefie zewnętrznej.

infiltracja powietrza
≤ 0,12 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Szczelny montaż okna PCV w warstwie ocieplenia - NOVOBUDOWA

Prawidłowy, szczelny montaż okna PVC poza licem muru, w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM oraz płynnych powłok uszczelniających. Szczelność montażu została potwierdzona w badaniu poligonowym wykonanym przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Montaż został wykonany przez firmę NOVOBUDOWA z Krakowa.

infiltracja powietrza
≤ 0,00 m3/hm
ciśnienie 600Pa = 112km/h

wodoszczelność
100%
ciśnienie 600Pa = 112km/h

Strona prawidlowymontaz.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym przez Ciebie urządzeniu.

Korzystając ze strony prawidlowymontaz.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Prawidłowy montaż facebook logo małe